Diablo

Sosnowiec, 04.03.2016  Krzysztof Diablo Włodarczyk przed walką z Walerym Brudowem.  Kolejne rundy na ringu można po prostu zapowiadać przez mikrofon. Zresztą tak jest. Ale boks to zabawa głownie dla facetów a faceci są wzrokowcami. Dlatego każda kolejna runda zapowiadana jest także przy pomocy tabliczek z numerem. I jakoś tak się stało, że tabliczki te noszą skromnie ubrane panie na możliwie najwyższych  szpilkach. Chodzi zapewne o to, żeby tabliczki były dobrze widziane. Nie wiem, ile pań z tabliczkami przygotowanych było na walkę Diablo z Walerym Brudowem, ale szansę na prezentację otrzymała tylko jedna bo Brudow już w 2 rundzie stracił zapał do walki. To duży niedosyt.
Sosnowiec, 04.03.2016

Krzysztof Diablo Włodarczyk przed walką z Walerym Brudowem.
Kolejne rundy na ringu można po prostu zapowiadać przez mikrofon. Zresztą tak jest. Ale boks to zabawa głownie dla facetów a faceci są wzrokowcami. Dlatego każda kolejna runda zapowiadana jest także przy pomocy tabliczek z numerem. I jakoś tak się stało, że tabliczki te noszą skromnie ubrane panie na możliwie najwyższych szpilkach. Chodzi zapewne o to, żeby tabliczki były dobrze widziane.
Nie wiem, ile pań z tabliczkami przygotowanych było na walkę Diablo z Walerym Brudowem, ale szansę na prezentację otrzymała tylko jedna bo Brudow już w 2 rundzie stracił zapał do walki. To duży niedosyt.

Comments are closed.